Friedemann Bach

Friedemann Bach online kijken

★ 7.0 1941 102 min Drama

Wil je Friedemann Bach kijken? IPTV à Vie brengt Friedemann Bach (1941) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Waar gaat Friedemann Bach over?

During a house concert, the Bach family gets a visit by their son Wilhelm Friedemann, who has just given up his position in Dresden because he no longer could endure the reprisals of his superiors.

Genres
Drama
Uitgebracht
1941-06-25
Regisseur
Gustaf Gründgens
Beoordeling
★ 7.0 / 10

Hoofdrolspelers

  • Gustaf Gründgens Wilhelm Friedemann Bach
  • Wolfgang Liebeneiner Carl Philipp Emanuel Bach
  • Eugen Klöpfer Johann Sebastian Bach
  • Leny Marenbach Antonia Kollowrat
  • Camilla Horn Mariella Fiorini
  • Gustav Knuth Johann Christoph Altnikol

Hoe Friedemann Bach te kijken op IPTV à Vie

Friedemann Bach kijken op IPTV à Vie kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Friedemann Bach in 4K bij IPTV à Vie — ontdek IPTV abonnement of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Friedemann Bach kijken

Start je gratis IPTV à Vie-proef en kijk Friedemann Bach vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.